elektromotory 3

Elektromotory

Auto moto

Máte priemyselný park a zabezpečujete výkonné elektromotory s dlhodobou účinnosťou? Veľa ponúk nespĺňa vaše požiadavky a ciele? 

Výber elektromotora

Vieme si predstaviť, že vaša práca nenapreduje s dôvodu málo výkonného elektromotora, ako vysokotlakové čerpadlá a dopravníky v priemyselných budovách. Riešenie máme jednoduchšie ako si myslite! Vyberajte motory od svetoznámych výrobcov, dodávateľov a vyhnete sa zbytočným problémom.  V dnešnej dobe pri vysokých cenách energií je kombinácia nízkych nákladov na prevádzku, údržbu a modernej technológie výborná investícia do elektromotorov. Elektromotory s nízkou energetickou spotrebou a vysokou účinnosťou sú najvyhľadávanejším produktom na trhu. Zákazníci sa vždy pozerajú na pomer ceny a kvality. V prípade výberu elektromotora nie je vždy jednoduché zakúpiť ten správny motor.

Použitie elektromotorov

Elektromotory môžeme rozdeliť podľa typu použitia na všeobecné použitie, špeciálne a elektromotory pre ťažký priemysel, stredné a vysokonapäťové. Moderné elektromotory sú predurčené na jednoduché napojenie na sieť, alebo s použitím priemyselnej technológie. Pri objednávke elektromotora nesmiete zabudnúť na doležíte veci – spoločnosť musí mať zabezpečenie opravy a údržbu, ponuke musí mať aj prevodovky a frekvenčné meniče prípadne množstvo náhradných dielov a príslušenstva. V súčasnosti máte na výber veľké množstvo výrobkov. Elektromotor musí zabezpečovať a dodať presný výkon podľa vašej špecifikácie použitia.

Typy elektromotorov

Elektromotory 900 ot patrí do skupiny spoľahlivých, výkonných elektromotorov.  Patrí do triedy 400kW a obsahuje množstvo nadštandardných prvkov v základnej výbave.  Elektromotor je všestranný a spĺňa štandardnú kvalitu. 

Elektromotor 2900 ot je zariadenie pre použitie v rôznych priemyselných, technologických aplikáciách. Pracuje efektívne pri minimálnej vibrácií a hluku. Elektromotory sa vyrábajú z kvalitného materiálu pri modernom, výrobnom procese.